English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

جشنواره امام رضا (ع)، بستری برای توسعه فرهنگ دینی در جامعه

جشنواره امام رضا (ع)، بستری برای توسعه فرهنگ دینی در جامعه
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری جشنواره بین المللی امام رضا (ع) را بستری مناسب برای ترویج فرهنگ دینی در جامعه برشمرد.

به گزارش خبرنگار واحد خبر و اطلاع رسانی بنیاد بین المللی امام رضا(ع) از شهر کرد، همایش توجیهی دهمین جشنواره ادبیات کودک و نوجوان در فرهنگ رضوی با حضور 400 نفر از هنرمندان، مدیران و اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد و اعضای موسسات فرهنگی و قرآنی استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

جواد کارگران، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این همایش گفت: جشنواره ادبیات کودک و نوجوان در فرهنگ رضوی یکی از جشنواره های سی گانه امام رضا (ع) است که می تواند ظرفیت بسیار خوبی برا شناسایی و شکوفاسازی استعدادهای نهفته جوانان و نوجوانان کشور باشد.

وی با بیان اینکه این جشنواره در سه رشته شعر، قطعه ادبی و داستان کوتاه برگزار می شود، افزود: امسال برای نخستین بار جایزه کتاب برگزیده نیز در رشته های شعر و داستان کوتاه به این جشنواره افزوده شده است.

کارگران آخرین مهلت ارسال اثر به این جشنواره را 20 تیر اعلام کرد و گفت: پرداختن به ابعاد مختلف زندگی امام رضا (ع)به قلم کودکان و نوجوانان و شعر، قطعه ادبی یا داستانی که به قلم بزرگسالان با محوریت ابعاد زندگی امام رضا (ع) برای رده سنی کودکان و نوجوانان خلق شده باشند می توانند در این جشنواره شرکت داده شوند.

 

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۳:۲۳

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.