English Arabic
به شمس توس خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود
    
 

اخبار

کانون های فرهنگی و هنری مساجد، بستر مناسب اشاعه فرهنگ رضوی هستند

کانون های فرهنگی و هنری مساجد، بستر مناسب اشاعه فرهنگ رضوی هستند
مسئول دبیرخانه کانون مساجد چهارمحال و بختیاری، کانون های فرهنگی و هنری مساجد را طرفیت مناسبی برای ترویج فرهنگ منور رضوی عنوان کرد.

مراد یوسفی با بیان این مطلب گفت: کانون های فرهنگی و هنری مساجد پایگاه های فرهنگی کوچک و مستحکمی هستند که می توان با بهره گیری از این ظرفیت به ترویج فرهنگ و سیره منور رضوی در جامعه پرداخت.

وی با اشاره به اینکه اکثریت اعضای این کانون ها را نوجوانان و جوانان تشکیل می دهند، افزود: این دبیرخانه در نظر دارد حداکثر مشارکت اعضای کانون های مساجد را در دهمین جشنواره ادبیات کودک و نوجوان در فرهنگ رضوی جذب کند.

وی از توزیع یکهزار فراخوان و پوستر این جشنواره در کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان خبر داد و تصریح کرد: انتظار می رود با این اقدام ضمن جلب مشارکت جوانان و نوجوانان در این جشنوارهف بتوان استعدادهای نهفته این عزیزان را در نقاط دوردست استان شناسایی و برای ایجاد زمینه بروز و پرورش این استعدادها برنامه ریزی کرد.

حجت الاسلام یوسفی خاطر نشان کرد: باید تمام تلاش خود را بکار بگیریم تا پیوند کودکان و نوجوانان ما با سیره ائمه اطهار (ع) به خصوص امام رضا (ع) روز به روز مستحکم تر شده و از این طریق نوجوانان را برای مقابله و ایستادگی در برابر تهاجم فرهنگی دشمنان آماده کنیم.

گفتنی است هم اکنون 382 کانون فرهنگی و هنری و 160 کتابخانه مخزن دار و 96 کتابخانه باز با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مساجد سراسر استان در حال فعالیت می باشند.

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۹:۳۶

اظهار نظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده:
پست الکترونیک: *  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500  


کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (ع) می‌باشد.